Akademia mądrego dziecka. Książki dla maluchów

Sporym zainteresowaniem cieszy się seria Akademia mądrego dziecka. Książki dla maluchów wydawane w jej ramach są bardzo różnorodne, co zdecydowanie przyciąga kolejnych odbiorców. Nie brakuje powstawania kolejnych podserii w ramach tego cyklu, które cieszą się uznaniem najmłodszych.

Akademia mądrego dziecka. Książki dla młodszych i starszych maluchów

Bardzo dużą popularnością na polskim rynku cieszy się seria Akademia mądrego dziecka. Książki wydawane pod tym szyldem nie tylko bawią, ale także uczą. Nie brakuje różnorodnych publikacji, które są zachwycające pod względem wydań. Wyróżnić można:

– w całości kartonowe książeczki z zaokrąglonymi rogami,

– książki dla starszych dzieci z miękkimi kartkami oraz sztywną oprawą.

Cykl Akademia mądrego dziecka to książki, które mogą być wykorzystywane już od wczesnego wieku malucha. Są one niezwykle kolorowe i nie brakuje w nich praktycznej wiedzy, która przydaje się w związku z poznawaniem świata.

jakie publikacje można wyróżnić w ramach cyklu Akademia mądrego dziecka? Książki dla dzieci

akademia mądrego dziecka książki

Niezwykle ciekawe okazują się książeczki z zapachami, wysuwanymi elementami, czy okienkami. Na uwagę zasługują także te, w których na kolejnych stronach dany kształt ulega pomniejszeniu. Nie brakuje również pozycji o uczuciach, cy tych o farmie, ogrodzie, czy udawaniu do przedszkola.

Z pozycji dla starszych odbiorców dzieci mogą dowiedzieć się więcej m.in. o tym, jak dawniej chowano zmarłych, kosmosie, czy o sztuce szpiegostwa. Ciekawych propozycji niewątpliwie nie brakuje. 

Comments are closed.