Memoria Anatomia – niezbędnik w biblioteczce

Nauka, jak żywy organizm, nieustannie się rozwija. Poziom wiedzy z poszczególnych jej dziedzin jest prędzej czy później aktualizowany. Istnieją takie jej kierunki, w których dążenie do poznania ich najskrytszych tajemnic może stanowić o ludzkim zdrowiu i życiu. Tak niewątpliwie jest w przypadku wiedzy medycznej i zagadnień anatomii.

„Memorix Anatomia” — polsko-angielsko-łacińskie mianownictwo anatomiczne

Ta wyjątkowa publikacja stworzona przez czeskich specjalistów, a następnie zredagowana w języku polskim, stanowi kompendium wiedzy na temat anatomii ludzkiego ciała. Dedykowana dla szerokiego grona studentów kierunków medycznych, takich jak kierunek lekarski, lekarsko-dentystyczny, fizjoterapia, pielęgniarstwo, położnictwo czy ratownictwo medyczne.

Szczegółowe opisy posługujące się współcześnie obowiązującą nomenklaturą w językach polskim, angielskim i łacińskim, w połączeniu ze szczegółowymi i licznymi rycinami pozwalają na usystematyzowanie wiedzy tym, którzy dopiero poznają tajniki anatomii, jak i odświeżenie posiadanych już informacji wieloletnim pracownikom służb medycznych. „Memorix Anatomia” to niewątpliwie pozycja obowiązkowa w biblioteczce każdego, kto w trakcie swej przyszłej czy obecnej działalności styka się z zagadką ludzkiego organizmu.

Księgarnią, która ma w swojej ofercie wyżej opisaną książkę o anatomii jest księgarnia PZWL.pl.

Comments are closed.