Pędem do zabawy!

Zastanawiasz się czy wyścig żółwi może być ekscytujący? Weź udział w rozgrywce i przekonaj się, że tak! Sprawdź co stoi za popularnością kultowej gry planszowej. 

Kto może grać? 

Gra Pędzące Żółwie to rozrywka dla całej rodziny. Proste zasady i sympatyczna szata graficzna dostarczą zabawy małym i dużym. Już pięciolatki mogą pomóc uroczym żółwiom dotrzeć do upragnionego smakołyku. Dynamiczne rozgrywki z elementem zaskoczenia rozbawią także starszych graczy. 

Zasady gry. 

Pudełko zawiera drewniane figurki sympatycznych żółwi, kolorową planszę oraz karty z symbolami ruchu. Gracze losują kolor żółwi, ale uwaga! Zachowują go w tajemnicy aż do końca gry. Żółwie stają w szeregu na polu startowym, a zadaniem uczestników jest jak najszybsze doprowadzenie ich do ogródka z sałatą, rosnącą po drugiej stronie planszy. Zaczyna nie kto inny, jak osoba, która jako ostatnia jadła sałatę. Żółwie jednak z natury nie są sprinterami, czasami muszą odpocząć i tylko szukają okazji, by skorzystać z podwózki na plecach towarzyszy wyścigu. Grę kończy dotarcie pierwszego żółwia do sałaty. 

Bestseller wśród gier. 

Gra Pędzące żółwie jest najchętniej kupowanym i najdłużej wydawanym tytułem spośród gier Egmont. Została wyróżniana nagrodami i nominacjami w czeskich, francuskich i niemieckich konkursach. 

Comments are closed.