Publikacje Wolters Kluwer poszerzają horyzonty

Literatura specjalistyczna odgrywa bardzo ważną rolę w procesie kształcenia fachowców. I nie chodzi tylko o książki stanowiące obligatoryjne lektury na studiach, ale również prace eksperckie, hobbystyczne, które rozwijają zdobytą wiedzę, poszerzają horyzonty, rzucają nowe światło i sposoby patrzenia na przyjęte prawidła danej nauki. Ważne jednak, żeby korzystać tylko z pewnych źródeł. Wysokiej jakości publikacje rozprowadza Wolters Kluwer księgarnia. Co można w niej dostać?

W czym specjalizuje się księgarnia Wolters Kluwer?

Wydawnictwo i punkty dystrybuujące książki tej oficyny proponują różnego rodzaju publikacje z zakresu ochrony zdrowia, księgowości i podatków, prawa oraz szeroko rozumianego biznesu.

Książki te cieszą się pozytywnymi opiniami zarówno u ekspertów piszących recenzje, jak i czytelników.

Jakie funkcje pełnią te wydawnictwa?

Wolters Kluwer księgarnia rozprowadza książki, których zadaniem jest nie tyle zgłębianie podstawowej wiedzy, ile jej rozszerzanie, wprowadzanie zagadnień pobocznych. Publikacje traktują najczęściej o informacjach nieco pomijanych w oficjalnym uczelnianym dyskursie naukowym. Ich lektura pozwala specjaliście stać się lepszym w swoim fachu, poznać dziedzinę dogłębnie, na różnych frontach.

Comments are closed.