Twoja potęga teraźniejszości

Chcesz zmienić swoje postrzeganie świata? Szukasz wewnętrznej harmonii i spokoju w pędzącym świecie? Jeśli lubisz czytać książki, sprawdź pozycję „Potęga teraźniejszości” Eckharta Tolle. Porusza w niej szeroko pojętą sferę duchową naszego człowieczeństwa, czerpiąc z wielu nurtów myślowych i filozoficznych. Nie opiera się na jednej konkretnej religii czy wyznaniu. 

Życie tu i teraz

potega terazniejszosci

Książka jest mądrą i poruszającą lekturą, inspirowaną wschodnią filozofią mistrzów aikido. Ukazuje możliwości podążania drogą ku oświeceniu i jest adresowana do wszystkich, którzy chcą się na niej skoncentrować. Dowodzi, iż zmiana dotychczasowego życia człowieka jest możliwa pomimo brzemienia osobowości, przeżywanych problemów lub czasu, w którym aktualnie się znajduje.

Odkrywanie samego siebie

Lektura napisana przez Eckharta Tolle, który studiował filozofię, psychologię oraz literaturę na Uniwersytecie Londyńskim, pomaga bez wątpienia wejść w pełniejsze samopoznanie siebie i swoich motywacji. Dzięki temu możemy bazować na naszych dotychczasowych doświadczeniach. Nie jest ważne, w jakim momencie życia jesteśmy. Każdy czas jest dobry do zmiany filozofii swojego życia.

Pozycja polecana jest także wszystkim, którzy chcą wejść na duchową ścieżkę życia i potrzebują do tego przewodnika i jasnych drogowskazów. Osiągnięcie wewnętrznego spokoju bez lęków jest możliwie szybciej, niż to się wydaje. Potęga teraźniejszości z https://rewolucja.co.uk/9788375791372/potega-terazniejszosci może pomóc Ci w osiągnięciu wglądu w siebie i odkryciu swojego miejsca w otaczającym świecie. 

Comments are closed.