Książka The kissing both

Czytanie książek to świetny pomysł na chwilę relaksu i odpoczynek. Potwierdzony wieloma badaniami został fakt, że częste i regularne czytanie książek czy czasopism pozytywnie wpływa na kształtowanie się słownictwa i sposób wysławiania się. W obecnych czasach niezwykle popularne stają się książki, które oparte są na bazie popularnych seriali. Jedną z takich pozycji jest książka The Kissing Booth?

O czym jest The Kissing booth?

Książka ta stała się w ostatnim czasie bestsellerem. Jest szczególnie uwielbiana przez młode dziewczyny, które są fankami filmu Netflixa o takiej samej nazwie. W dość krótkim czasie, zarówno film jak i książka zyskały wręcz światową popularność. Nic zatem dziwnego w tym, że jest ona coraz częściej kupowana. O czym opowiada książka The Kissing Booth? Warto tutaj również zaznaczyć, że w sprzedaży dostępne są 3 książki. Każda z nich odpowiada właściwej części filmu. Pozycje te przedstawiają losy Rochelle Evans, czyli niezwykle popularnej dziewczyny, która nie przeżyła jeszcze swojego pierwszego pocałunku. Zbliżający się festyn staje się okazją do stworzenia budki z całusami. Młoda dziewczyna nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że sama usiądzie po drugiej stronie ściany. Pierwsza część tej książki miała premierę w 2018 roku. Gdzie można ją zakupić?

Zakup książki

Pozycję tę znaleźć można w praktycznie każdej księgarni, czy to internetowej czy stacjonarnej. Jednak czasami można ją także zakupić w wersji używanej od osób, które chcą sprzedać taką książkę. Dobre bibliotek również posiadają w swoich księgozbiorach to wydanie. Wystarczy tylko przeszukać odpowiednie sklepy i złożyć zamówienie. Jest to świetna pozycja dla nastolatek, które poznają świat miłości i dojrzewania.

Oczywiście uzupełnieniem dla książki może stać się obejrzenie filmu. Jak wiadomo, ekranizacja bardzo często nie przedstawia najważniejszych elementów, dlatego lepszym rozwiązaniem okazuje się najpierw przeczytać książkę, a potem obejrzenie ekranizacji. Wszystkie części filmu obecnie są dostępne na platformie Netflix.

Comments are closed.